Site Hakkında

logo1

Genç Ses ‘in, hikayesi uzundur. 

Gençlik yıllarında kalan bu sitenin yapımı 10-15 yıl öncesine aittir. Lakin zaman insanı öyle eritiyor ki, hazırlanması zaman aldı.. Daha Geniş çalışma düşünceleri vardı ancak artık korkutur oldu.. Zira tek çıkılan yollar zordur! 

Amaç: 

Biz Genç Ses olarak; İnternet aleminde öyle kötü karaler, öyle çirkin şeyler var ki.. Özellikle Gençliğin bir an önce göz kirliliğinin temizlenmesi gerekli, Google da bir resim aradığımda hiç alakasız öyle resimler vardı ki; Belki bir resim, üzerinde birkaç güzel sözle bu resmi veya siteyi görenler düşünme ve akletme yönünden bir yararımız dokunur mu derdindeyiz.. 

Katılım: 

Eğer Photoshop, Makale ve Video üzerinde çalışmalarınız var ise sizde Genç Ses ‘te makale yayınlayabilir ve dünyaya bir katkı da siz sunabilirsiniz.. 

İzin: 

Duamız odur ki Rabbim bu sitenin her kelimesiyle, kendi nefsimize de düzeltmesidir. Onun için izin ancak O’ndan alınır. Rabbim kısmet ederse biz burada yazmaya devam edeceğiz..

Selam ve Dua ile..

                                              Gencses adına Yusuftalha

 

 

İletişim için gencses@gencses.com adresinde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 


Comments

Site Hakkında — 2 Yorum

  1. Gönül dostu kardeşimizi saygıyla selamlarım. Değerli katkıların için teşekkür ederim.Ziyaretiniz şeref vermişdir. Okuyan, hisseden ve de değerlendiren yüreğinize sağlık. Sizin de sayfanız aracılığıyla yapmış olduğunuz hizmet takdir-e şayandır. Paylaşımlarınız göze ve gönle hitap etmektedir. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim. Gönül aynasından yansıyanların muhabbeti doğrultusunda Rabbim kendisine olan samimiyetinizden eksiltmesin. Eyvallah. Ne hoştur. Öyle ya Mevlam neyler … Neylerse güzel eyler. Rabbim rızasından ayırmasın. Hakkı Hak bilip ona tabi olanlardan. Batılı da batıl bilip ondan içtinap eden kullarından eylesin.gerçek manada yaşayanlardan kılsın. Dua ile Muhabbetle kalın…..

  2. Ve Aleykumselam ,
    Gönlü, yüreği bir olanlar, birbirlerini bulmalı değil mi.
    Ziyaretiniz için gönülden teşekkürler.. Sitenizi izlemeye devam edeceğim inşallah.. Selam ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>